ege-unv-20-mayis-etkinlik

BÜYÜK SIÇRAMA ÜNİVERSİTE ETKİNLİKLERİ
BÜYÜK SIÇRAMA ÜNİVERSİTE ETKİNLİKLERİ
EGE ÜNİVERSİTESİ 20 MAYIS 2015

Büyük Sıçrama üniversite etkinliklerinin  10. durağı  Ege Üniversitesi oldu. 102 katılımcı, elektronik ve bilişim sanayimizin doğuş öyküsüne tanık olurken, değerli panelistlerimiz ile sorularına cevap buldu. Ege Üniversitesi Telekominikasyon Ana Bilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Radosveta Sokullu’nun açılış konuşması ile başlayan etkinlik , TESİD adına ASELSAN  Eski Genel Müdür Yardımcısı Fuat Akçayöz’ün konuşmasının ardından,  Moderatör Sinan Orallı ve Yönetmen Alper Akman’ın  “Büyük Sıçrama”  belgeseli tanıtımı ile devam etti.

 

Verilen kısa bir ara sonrası, Ege Üniversitesi  IEEE Yönetim Kurulu  Başkanı Tufan Güngör’ün “ Öğrenciler merceğinden Büyük Sıçrama”  başlıklı konuşması ile başlayan 2.Bölümde moderatör  Sinan Orallı yönetimindeki panelde, panelistlerimiz öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

 

Panelistler:

 

Fuat Akçayöz                          ASELSAN Eski Genel Müdür Yardımcısı

Bülent Efecik                          ARÇELİK SW Tasarım Lideri 

 

Teknosa sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinliğin sonunda yapılan çekilişte 5 şanslı öğrenci Logitech hediyeleri ile buluştu ve etkinliğe katılan öğrencilere TESİD adına katılım sertifikaları verildi.