ktu-unv-06-mayis-etkinlik

BÜYÜK SIÇRAMA ÜNİVERSİTE ETKİNLİKLERİ
BÜYÜK SIÇRAMA ÜNİVERSİTE ETKİNLİKLERİ
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 06 MAYIS 2015

Büyük Sıçrama üniversite etkinliklerinin  9. durağı Karadeniz Teknik  Üniversitesi oldu. 280 katılımcı, elektronik ve bilişim sanayimizin doğuş öyküsüne tanık olurken, değerli panelistlerimiz ile sorularına cevap buldu.  Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği  Bölüm Başkanı  Prof. Dr. İsmail Hakkı Altaş açılış konuşmaları ile başlayan etkinlik,  TESİD adına  ASELSAN  Eski Gn.Md Yardımcısı Fuat Akçayöz’ün konuşması ardından Moderatör Sinan Orallı ve Yönetmen Alper Akman’ın “Büyük Sıçrama” belgeseli tanıtımı ile devam etti.

 

Verilen kısa bir ara sonrası   Karadeniz Teknik Üniversitesi  IEEE Yönetim Kurulu Saymanı   Özgür Çeri’nin   “ Öğrenciler merceğinden Büyük Sıçrama “ başlıklı konuşması ile başlayan 2.Bölümde Moderatör Sinan Orallı yönetimindeki panelde, panelistlerimiz öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

 

Fuat Akçayöz                            ASELSAN Eski Genel Müdür Yardımcısı

Ali Sina Kumcuoğlu                NETA Yönetim Kurulu Başkanı

Gönül Kamalı                           NETAŞ  İcra Kurulu Üyesi ve Taşıyıcı Sınıf Ağ Teknolojileri Ar-Ge Lideri

Mustafa Şahingöz                   VESTEL Müşteri Hizmetleri / Saha Operasyonları Genel Müdür Yardımcısı

Abidin Kılınç                             TEKNOSA Karadeniz ve Doğu Marmara Satış Müdürü

 

Teknosa sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinliğin sonunda yapılan çekilişte 5 şanslı öğrenci Logitech hediyeleri ile buluştu ve etkinliğe katılan öğrencilere TESİD adına katılım sertifikaları verildi.